Vietnē Ģērbtuve, kas pieejama gerbtuve.com, viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir mūsu apmeklētāju privātums. Šajā privātuma politikā ir ietverta informācija, kura tiek ievākta un reģistrēta, kā arī tiek izskaidrots kā mēs to izmantojam.

Ja jums ir kādi papildus jautājumi vai nepieciešama informācija par mūsu privātuma politiku, nevilcinieties un sazinaties ar mums raimonds.rudzats@gmail.com

Žurnālfaili

Ģērbtuve ievēro standarta žurnālfailu izmantošanas procedūru. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad tie apmeklē vietni. To dara visi viesošanas uzņēmumi un daļa no viesošanas pakalpojumu analīzes. Žurnālfailu apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas tipu, interneta pakalpojumusniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ne ar vienu personiski identificējamu informāciju. Informācijas mērķis ir tendenču analīze, vietnes administrēšana, lietotāju kustības izsekošana tīmekļa vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošana.

Sīkdatnes

Tāpat kā jebkurā citā tīmekļa vietnē, Ģērbtuve izmanto sīkfailus. Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai glabātu informāciju, ieskaitot apmeklētāju preferences, un vietnes lapas, kurām apmeklētājs ir piegājis vai to apmeklējis. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu atkarībā no apmeklētāju pārlūkprogrammas veida un/vai citas informācijas.

Privātuma politika

Varat skatīt šo sarakstu, lai atrastu privātuma politiku katram Ģērbtuves reklamēšanas partnerim. Mūsu privātuma politika tika izveidota, izmantojot GDPR konfidencialitātes politikas ģeneratoru un Termsfeed konfidencialitātes politikas ģeneratoru un noteikumu un nosacījumu veidni.

Trešo pušu reklāmu servisos vai reklāmu tīklos tiek izmantotas tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript vai Web bākas, kas tiek izmantotas to attiecīgajās reklāmās un saitēs. Tās tiek sūtītas tieši uz lietotāju pārlūkprogrammu. Šādā gadījumā tiek automātiski saņemta jūsu IP adrese. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu reklamēšanas kampaņu efektivitāti un/vai lai individualizētu reklamēšanas saturu, ko redzat apmeklētajās vietnēs.

Ņemiet vērā, ka Ģērbtuve nevar piekļūt šiem sīkfailiem vai kontrolēt tos, ko izmanto trešās puses reklāmdevēji.

Trešo pušu privātuma politika

Ģērbtuves privātuma politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai tīmekļa vietnēm. Tādejādi mēs iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru konfidencialitātes politiku, lai iegūtu plašāku informāciju. Tas var ietvert viņu praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Sīkfailus var atspējot, izmantojot atsevišķas pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu detalizētāku informāciju par sīkfailu pārvaldību ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammām, tā ir atrodama attiecīgo pārlūkprogrammu vietnēs. Kas ir sīkfaili ?

Informācija par bērniem

Vēl viena mūsu prioritātes daļa ir bērnu aizsardzības pievienošana, izmantojot internetu. Mēs aicinām vecākus un aizbildņus novērot tiešsaistes aktivitātes, piedalīties tajās un uzraudzīt tās.

Ģērbtuve apzināti nevāc nekādu personisku identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja domājat, ka jūsu bērns mūsu tīmekļa vietnē sniedza šāda veida informāciju, mēs mudinām jūs nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai šo informāciju nekavējoties noņemtu no mūsu ierakstiem.

Tiešsaistes privātuma politika

Šī privātuma politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir spēkā mūsu vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju ar kuru viņi dalījās un/vai vāc Ģērbtuvē. Šī politika nav piemērojama informācijai, kas apkopota bezsaistē vai izmantojot citus kanālus.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs ar šo piekrītat mūsu privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.