Par projektu

Kas sportā ir ģērbtuve? Tā nav tikai vieta, kur pakarināt mēteli un pārvilkt apavus. Tā ir vieta, kur tiek ielikti pamati uzvarām un izraktas bedres zaudējumiem. Tā ir vieta, kur dažādas savienības vienojas un šķeļas. Vieta, kur tiek lāpīti sportisti un atlaisti treneri. Vieta, kur tiek baudīta neaprakstāma eiforija un norīti cilvēka psihi degradējoši zaudējumi.

Ģērbtuvē ik viens sportists kādā brīdī ir kails, taču vēl atkailinātāks tas kļūst dažus soļus tālāk, ienākot sacensību arēnā. Sportistam ģērbtuve nereti ir patvērums. Kāds tikai tur spēj sadzīt kopā domas pirms svarīga starta, cits – paskatīties spogulī pēc sāpīgas neveiksmes.

Ģērbtuve ir bijusi neatņemama manas dzīves sastāvdaļa jau no 2 gadu vecuma.

Sportā nav iespējams gūt panākumus, mērojot īsāko ceļu. Arī šī vietne neiesaistīsies sprintā ar ikdienas ziņu veidotājiem. Taču piedāvās savu skatījumu uz procesiem un norisēm sportā. Subjektīvu. Bez jebkādām termiņu važām. Kā teikt, kad atlidos mūza un būs brīvāks brīdis. Taču – tāpat kā treniņiem ir nepieciešama regularitāte, arī jaunam saturam jāparādās regulāri. Pie tā tiks piedomāts.

Kas manā izpratnē ir regulāri? To paturēšu pie sevis, jo vieta manevriem vienmēr noder…

Raimonds Rudzāts